Často kladené otázky

Ako event Manager funguje?

Event Manager spája organizátorov eventov s poskytovateľmi eventových služieb unikátnym spôsobom. Predstav si Airbnb ibaže pre eventové služby. O to sa usilujeme. Sme na ceste za týmto cieľom. Kým budeme plne funkčné “Airbnb” s vyhľadávaním podľa špecifických kritérií ako je cena, referencie alebo iné špecifikácie… Teraz Event Manager funguje nasledovne:

Prečo nevidím ponuky hneď, keď dám vyhľadať?

Momentálne fungujeme v BETA verzií. Neustále makáme na zlepšení našich služieb a toto je prvá z vecí, ktorú máme na todo liste. Teraz je možné vyhľadať poskytovateľov len cez vyplnenie formuláru. My následne oslovíme overených poskytovateľov služby, ktorú hľadáte. Keď pre vás poskytovateľ vypracuje ponuku, my vám ju prepošleme na mail.

Zaväzujem sa k niečomu, keď dám vyhľadať ponuky?

Nie! Zadanie požiadavky na vyhľadanie služieb nie je záväzné. Vlastne, nič na webe Event Manager nie je záväzné. Ponuky, ktoré vám prídu od poskytovateľov môžete spokojne ignorovať. Nemáte povinnosť na ne reagovať. Ak odošlete požiadavku a budete ju chcieť zrušiť, tak nám môžete napísať na info@eventmanager.sk.

Ako odkomunikujem poskytovateľom moje špecifické požiadavky?

Po zadaní info do vyhľadávania na hlavnej stránke budete presmerovaní na stránku, na ktorej dokončíte požiadavku. Tam je priestor na definovanie toho, čo chcete aby obsahovali ponuky. Čím detailnejšie vašu predstavu opíšete, tým kvalitnejšie ponuky dostanete. 

Koľko poskytovateľov služieb má Event Manager v Databáze?

Event Manager má kontakty na stovky poskytovateľov rôznych služieb. To znamená, že aj keď organizátor eventu napríklad z Fekišoviec hľadá kameramana na natáčanie zasadnutia obecného zastupiteľstva, tak cez Event Manager určite nájde toho pravého.

Platí organizátor eventu nejaký poplatok za využívanie Event Managera?

Nie! Event Manager je pre organizátorov eventov úplne zadarmo! Organizátor len zadá do vyhľadávania požiadavku na hľadaného poskytovateľa a následne sa mu začnú sypať ponuky od poskytovateľov, ktorých Event Manager oslovil s požiadavkou. Pohodlne si píšu cez chat Event Managera a keď sa organizátor rozhodne pre vhodného poskytovateľa klikne na “Záväzne rezervuj”. Ak poskytovateľ potvrdí rezerváciu, organizátor sa môže tešiť na parádneho poskytovateľa.

Čo sa deje s dátami, ktoré sú zadané do vyhľadávania?

Všetky dáta, ktoré zadáte do vyhľadávania sú uchované v databáze, ku ktorej má prístup výlučne prevádzkovateľ webu a osoby ním poverené. Poskytnuté údaje sú spracované v súlade pravidlami o Ochrane osobných údajov a vyplývjú z právnej úpravy Ochrany osobných údajov v Slovenskej republike.

Čo obsahuje ponuka?

Textový opis rozsahu ponúknutej služby, cenu, výšku zálohy a portfólio poskytovateľa eventovej služby.

Ako vyzerá profil poskytovateľov?

Poskytovateľ môže vypracovať svoj profil do podoby, ktorú chce.
Príklad profilu

Čo získa poskytovateľ zaregistrovaním sa do Databázy poskytovateľov?

Poskytovateľ sa vďaka tejto bezplatnej registrácií dostáva do zoznamu poskytovateľov, ktorým smerujeme všetky vhodné požiadavky. Stáva sa súčasťou komunity Event Manager a vďaka tomu ho budeme informovať o všetkých nových spôsoboch, ako mu Event Manager umožňuje kontaktovať potenciálnych klientov.

Kto stojí za Event Managerom?

Event Manager je mladý slovenský start-up, ktorého hlavný tím tvoria títo chalani.

Keby hocičo iné, napíšte nám

info@eventmanager.sk
Whatsapp + 421 948 187 773
Napíšte nám akú službu hľadáte.Zoznam služieb, pre ktoré poskytujeme vyhľadávanie postupne rozširujeme. Ak nám necháte váš email, pridáme vás do newsletteru a napíšeme vám, keď začneme danú službu podporovať.